Porady na temat włosów naturalnych

Struktura kosmyków

Jak sama nazwa wskazuje, peruki naturalne powstają na bazie pieczołowicie wyselekcjonowanych kosmyków prawdziwych włosów najwyższej jakości. Materiał ten ma zapewnić produktowi finalnemu nie tylko wygląd przypominający do złudzenia rzeczywistą fryzurę, ale także ponadprzeciętną żywotność, która w przypadku zastosowania właściwych środków kosmetycznych i konserwacyjnych może sięgnąć nawet kilku lat. Eksperci dzielą takie peruki dodatkowo na podkategorie, biorąc w rzeczonym przypadku pod uwagę odmianę włosa, z jakiego produkt został wykonany. Warto wiedzieć, że najpowszechniejszymi dostępnymi obecnie (zarówno na rodzimym, jak i na zagranicznym rynku) są peruki wykonane z odmian: europejskiej, chińskiej, mongolskiej, słowiańskiej oraz indyjskiej. Te ostatnie cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na dość atrakcyjną cenę, jednakże mogę mieć spore ograniczenia, jeśli chodzi o dostępność jasnych kolorów oraz trwałość peruk z takiego włosa.

Jak zaś przedstawia się sytuacja na rodzimym rynku perukarskim? Okazuje się, że zgoła odmiennie. Rodacy zdają się być bowiem zachwyceni niezwykłą wytrzymałością oraz zapierającym dech w piersiach wyglądem wyrobów powstających na bazie włosów słowiańskich. Wszystkich zainteresowanych pragniemy w tym miejscu poinformować, że to jedyna odmiana, którą nabyć można w naturalnym i zniewalającym kolorze blond. Wszystkie inne będzie trzeba poddać dodatkowemu farbowaniu, jeżeli zapadnie decyzja o zakupie jasnego odcienia. Jest to więc dodatkowy atut przede wszystkim włosów słowiańskich – wyglądają one wręcz zachwycająco bez konieczności ingerencji w ich strukturę przy wykorzystaniu środków chemicznych, które nie pozostają obojętne, powodować mogą przesuszanie się włosów, ich zwiększoną łamliwość czy utratę blasku.

Poza włosami swoisty fundament peruki stanowi baza. Jej zadaniem jest do złudzenia imitować ludzką skórę, jednocześnie zapewniając osobie noszącej maksimum komfortu oraz brak ryzyka jakichkolwiek podrażnień czy alergii, nawet przy długotrwałym i codziennym noszeniu. Z uwagi na wszystkie powyższe aspekty, bazy wykonuje się najczęściej z materiału noszącego nazwę monofilamentu. To właśnie do niego za pomocą węzełków mocowane są poszczególne łodygi włosów. W przypadku wyboru produktu spersonalizowanego, odcień tworzywa można niemalże idealnie dopasować do barwy skóry osoby noszącej - co z kolei sprawi, że zarówno znajomi, jak i rodzina nie będą w stanie stwierdzić czy to, co widzą, to naturalnie wyhodowane włosy, czy jednak peruka, ale za to z najwyższej półki. Omawiane produkty charakteryzuje ponadto bardzo wysoka przewiewność, co oznacza, że nabytą perukę nosić można regularnie - i to niezależnie od panujących warunków pogodowych. Doskonale sprawdzi się ona zarówno podczas wietrznej, śnieżnej zimy, jak i upalnego lata, gdy żar leje się z nieba. Mikroskopijne otwory w bazie zapewnią optymalne odprowadzanie na zewnątrz nadmiaru potu i łoju, pozostawiając skórę głowy czystszą i bardziej suchą.

W dolnej części baz peruk stosowane są specjalne elastyczne gumki. Sprawiają, że zarówno zakładanie wyrobu, jak i jego zdejmowanie po długim dniu nie nastręczy użytkownikowi jakichkolwiek trudności, a obydwie czynności będzie można wykonać w przeciągu maksymalnie kilku sekund. Jeżeli chodzi o aspekty użytkowe oraz komfort noszenia, można bez cienia wątpliwości stwierdzić, że peruki wykonane z ludzkich włosów nie mają sobie równych.
Warto przy tym wiedzieć, że pasma, z których wytwarzane są poszczególne zastępcze fryzury, dzielone są przez ekspertów sztuki perukarskiej na dwie główne klasy, a mianowicie: Virgin Hair oraz Remy Hair. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że część z Państwa może nie być zaznajomiona z tą terminologią, a więc w dalszej części materiału dołożymy wszelkich starań, by dokładnie opisać zachodzące pomiędzy nimi różnice.

Specyfika włosa Virgin Hair

Najlepsza peruka - poradyJeżeli w swojej przygodzie ze światem peruk spotkają się Państwo z nazwą „Virgin Hair”, oznaczać to będzie, że zarówno przed, jak i po ścięciu włosów nie były one poddawane żadnym zabiegom chemicznym ani koloryzacyjnym, a ich struktura jest w pełni naturalna głównie z uwagi na brak farbowania – są one klientom oferowane w prawdziwym kolorze. Szczególnie dobrze klasa Virgin Hair sprawdza się w połączeniu z systemami relatywnie długimi, ponieważ to właśnie wtedy możliwe jest osiągnięcie zachwycającego efektu samodzielnie wyhodowanej fryzury. Brak dodatkowych zabiegów przekłada się także bezpośrednio na trwałość i żywotność produktów finalnych. Jeżeli tylko będziemy właściwie dbać o perukę oraz pielęgnować ją zgodnie z wytycznymi ekspertów, posłużyć nam może nawet kilka lat.

Cechy charakterystyczne włosa Remy Hair

Wyróżnikiem innej klasy włosów naturalnych, czyli „Remy Hair” jest fakt, iż przed przymocowaniem do monofilamentowej bazy zostają one poddane dodatkowym zabiegom po to, aby idealnie wpisały się w oczekiwania klienta. Przede wszystkim chodzi tu o farbowanie, które pozwala nadać wybrany konkretny kolor, który w najpełniejszym stopniu podkreśli np. wyjątkowość twarzy osoby noszącej. Nic też nie stoi na na przeszkodzie, aby pasma takie po pewnym czasie poddać ponownej zmianie barwy, na przykład w momencie, kiedy uznamy, że dany odcień już nam nie pasuje lub też kiedy mamy ochotę na odrobinę szaleństwa i chcemy poeksperymentować z bardziej niespotykanymi kolorami.

Peruki do noszenia codziennie – dla kogo są one przeznaczone?

Warto w tym miejscu zadać sobie kluczowe pytanie: komu dedykowana jest oferta wysokiej jakości medycznych peruk z prawdziwych włosów? Z całą pewnością przypadnie ona do gustu klientom poszukującym produktu z najwyższej półki, który charakteryzuje się połączeniem zniewalającego wyglądu oraz wyjątkowych walorów użytkowych. Jeżeli zawsze marzyli Państwo o produkcie, który jest odporny na działanie wysokich temperatur, noszony może być niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych, a także zapewnia optymalną wentylację - zapewniamy, że trudno będzie o lepszy wybór niż właśnie system wykonany z naturalnych pukli. Niezwykle ważne jest także to, że pierwotny styl tego typu peruk możemy w dużej mierze zmieniać bez narażania na szwank całego uczesania. Nie są im straszne odpowiednio przeprowadzane zabiegi modelowania, można je przyciąć, wystylizować oraz zmienić barwę, gdy zajdzie taka potrzeba. Możemy więc trochę eksperymentować i zmieniać swój wizerunek nie obawiając się, że przyczyni się to do skrócenia żywotności wyrobu oraz konieczności jego przedwczesnej wymiany na nowy.

Ogromną renomę na rynku – zarówno rodzimym, jak i zagranicznym – peruki ze słowiańskich włosów zyskały z uwagi na ich zapierający dech w piersiach wygląd. Niezależnie bowiem od warunków oświetleniowych oraz kąta, pod jakim spojrzymy na produkt, niezwykle trudno będzie odróżnić go od samodzielnie wyhodowanej fryzury. Jest to gwarancja komfortu oraz doskonałej prezencji niezależnie od warunków. Zapewniamy, że nawet osoba o niezwykle wprawnym wzroku nie będzie w stanie odróżnić peruki od zwyczajnego uczesania bez dogłębnej analizy oraz wielominutowych obserwacji. Wszystkie dostępne w portfolio wyroby są dodatkowo wykonywane w stu procentach z materiałów hipoalergicznych, co oznacza, że nawet regularne noszenie peruki nie odbije się negatywnie na Państwa stanie zdrowia, bowiem nie wystąpią ani podrażnienia, ani alergie. Będą się Państwo czuli komfortowo nosząc perukę nawet w ciepłe dni, gdyż dzięki mikroskopijnym otworom zapewni on doskonałą wentylację oraz usuwanie na zewnątrz nadmiaru łoju oraz potu.

Mimo, że systemy wykonane na bazie włókien syntetycznych charakteryzują się nieco niższą ceną, to w sytuacji, gdy zależy Państwu przede wszystkim na jakości oraz dużej żywotności, nie warto decydować się na półśrodki, zdecydowanie należy wtedy sięgnąć po produkt w 100% naturalny. Dzięki możliwości pełnej personalizacji pewne będzie dostosowanie produktu finalnego do Państwa szczegółowych oczekiwań odnośnie stylu upięcia, długości, grubości włosa, koloru, czy w końcu koloru bazy, co zagwarantuje pełne zadowolenie z zamówionego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i kontaktu z naszymi przedstawicielami w przypadku, gdy mają Państwo nietypowy pomysł na perukę. Gwarantujemy, że jesteśmy otwarci na niezwykłe projekty i z przyjemnością przygotujemy wyrób, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje.

O perukach z prawdziwego włosa słów kilka

W ramach niniejszej sekcji pragniemy przyjrzeć się kwestiom ściśle związanym z użytkowaniem oraz konserwacją peruk słowiańskich, indyjskich, europejskich. Zdecydowanie zalecane jest na przykład zdejmowanie peruki na noc - po to, by nasza głowa mogła „odetchnąć”, a przed udaniem się na spoczynek ściągnięta perukę powinno zawiesić się na specjalnym stojaku czy podstawce. Pozwoli to również uniknąć sytuacji, w której po przebudzeniu poszczególne pukle są zmierzwione, pogniecione lub powykręcane na tyle, że ich wystylizowanie oraz nadanie im pożądanego wyglądu graniczy niemalże z cudem. Co więcej, długotrwały kontakt włosów z poduszką może prowadzić do ich splątywania się ze sobą, jak również zmatowienia oraz osłabienia, które w dłuższym okresie może powodować nawet zwiększoną łamliwość. Zapewne chcielibyśmy tego uniknąć, a więc jak najbardziej warto na noc umieścić perukę na specjalnie do tego przystosowanym stojaczku, który zapobiegnie ryzyku utraty walorów wizualnych produktu. Wyjątkowo ważne jest ponadto utrzymywanie zastępczej fryzury w higienicznej czystości, w więc regularne mycie, ponieważ na przestrzeni kolejnych tygodni na powierzchni gromadzić się mogą rozliczne zanieczyszczenia spowodowane codzienną eksploatacją, co z kolei wyglądać nieestetycznie. Eksperci zalecają także, aby przy każdym kolejnym zabiegu czyszczącym perukę pamiętać o nawilżeniu włosów z pomocą balsamu, odżywki czy maski.

Nie można w tym miejscu zapomnieć także o zabiegach stylizacyjnych oraz zorientowanych na diametralną zmianę wyglądu posiadanej peruki. Mimo, że system wykonany z ludzkiego włosa jest najwyższej jakości, to w dalszym ciągu ekspozycja na nadmierną ilość kosmetyków i środków do pielęgnacji może negatywnie odbić się na wyglądzie. Sytuacja taka może wystąpić szczególnie w przypadku, gdy stosujemy produkty dostępne w drogeriach czy supermarketach. Jeżeli zależy nam bowiem na doskonałej prezencji przy jednoczesnym utrzymaniu stanu peruki na możliwie najbardziej zadowalającym poziomie, powinniśmy zrezygnować z nich na konto specyfików dedykowanych perukom z materiału, z jakiego są wykonane. Poza zmianą aspektów estetycznych chronią one powierzchnię włosów, nie naruszają węzełków, pozwalają zachować dobrą kondycję pasm.

Czy droższe peruki są warte swojej ceny?

Dlaczego klienci tak chętnie sięgają po zastępcze fryzury? Jest to przede wszystkim spowodowane ich niezwykle estetycznym wyglądem sprawiającym, że odróżnienie od tradycyjnego uczesania jest niezwykle trudne, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwe. Warto także podkreślić, że dzięki swojej strukturze oraz wysokiej jakości włosa, wiele peruk poddawać można zabiegom stylizacji i modelowania, tak aby mieć jeszcze większy wpływ na to, co dokładnie znajdzie się na głowie. Mimo że ta zachwycająca jakość wiąże się nierozerwalnie z nieco wyższą ceną, klienci zdają się nie przywiązywać do tego faktu zbytniej uwagi i coraz chętniej sięgają po produkty wykonane z włosów słowiańskich, europejskich czy azjatyckich. Jest to spowodowane również faktem, że najlepszej jakości peruka jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak również nie są jej straszne wyższe temperatury. Oznacza to, że wykorzystywanie do stylizowania takich urządzeń generujących znaczne ilości ciepła, jak choćby lokówka, suszarka czy prostownica nie odbije się od razu negatywnie na walorach estetycznych produktu, a jeżeli tylko użytkownik pamiętać będzie o stosowaniu kosmetyków i środków pielęgnujących ze składnikami pozwalającymi odpowiednio nawilżyć i wesprzeć zakonserwowanie włosów naturalnych, sam produkt służyć będzie przez wiele długich lat jednocześnie stale zachwycając swoim wyglądem.

Droższa peruka z prawdziwych włosów to jednakże nie tylko komfort noszenia oraz piękny wygląd, ale także swoisty obowiązek – pamiętać należy, że jej samodzielne modelowanie może zajmować niemalże tyle czasu co układanie tradycyjnej fryzury. Jesteśmy jednak przekonani, że efekt finalny będzie jak najbardziej warty poświęceń. Pozostaje więc odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie – czy peruka tego typu jest warta swojej ceny? Naszym zdaniem jak najbardziej tak. Doskonale podkreśli ona rysy twarzy oraz poprawi ogólną prezencję osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem czy przerzedzaniem się włosów na skutek przebytych chorób, uwarunkowań genetycznych lub działania czynników zewnętrznych. Co więcej, peruka o odpowiednim standardzie stanowić będzie nieocenioną pomoc w codziennym życiu w przypadku osób, które poddane zostały inwazyjnemu zabiegowi chemioterapii powodującemu utratę znacznej części, a w niektórych przypadkach nawet wszystkich, włosów na głowie. Nie możemy także zapomnieć o osobach, które są już znudzone swoim obecnym stylem i pragną wprowadzić do swojego życia powiew świeżości zmieniając się nie do poznania i wywołując podziw oraz zdrową zazdrość członków rodziny, znajomych oraz kolegów z pracy czy uczelni. Peruka to najlepsza dostępna obecnie na rynku odpowiedź na wszelkiej maści problemy z włosami, z którymi się Państwo zmagają, a system z włosów słowiańskich pobija jakością wszelkie inne rozwiązania, pozwalając przywrócić normalne życie, atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

Z jakiego powodu warto wybrać peruki umożliwiające przycięcie i ułożenie fryzury?

Niekiedy, szczególnie w przypadku bardzo poważnych problemów z włosami lub też w sytuacji, gdy przeszli Państwo zabieg chemioterapii na oddziale onkologicznym, okazać się może, że zastosowanie zwykłej syntetycznej peruki wykonywanej w ilościach masowych może nie przynieść oczekiwanych rezultatów, bowiem nawet pomimo wszelkich podjętych starań nie będzie możliwe sprawienie, by produkt taki w 100% usatysfakcjonował potrzebę posiadania fryzury dokładnie takiej, jak przed chorobą czy zabiegiem, a przy tym wyglądał naturalnie. Spowoduje to więc dyskomfort oraz niechęć użytkowania tego typu systemów, a przecież nie o to chodzi. Aby uniknąć rzeczonych problemów, warto zdecydować się na perukę z włosów ludzkich, bowiem tylko taką można dostosować w pełni do Państwa potrzeb, wymogów czy aparycji. Pragniemy także poinformować, że dokonując zakupu w stacjonarnym Salonie Rokoko uzyskają Państwo możliwość niemal dowolnej ilości przymiarek przed złożeniem ostatecznego zamówienia, a dodatkowo – nasi profesjonaliści z warszawskiej Kliniki Włosa SecondHair posłużą pomocą i w razie konieczności wprowadzą wszelkie niezbędne poprawki tak, aby produkt finalny nosili Państwo z dumą oraz zadowoleniem. W oferowanych perukach wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości pochodzące od zaufanych dostawców, a więc nie występuje ryzyko, że noszenie wyrobów wiązać się będzie z jakimkolwiek dyskomfortem czy problemami zdrowotnymi, takimi jak chociażby podrażnienia czy alergie. Poniżej prezentujemy korzyści przemawiające za zakupem peruk Queen of Nature wykonanych z dziewiczych słowiańskich włosów, a także innych naturalnych modeli dostępnych w naszych Salonach lub sklepie internetowym.

Zalety peruk dostępnych w Rokoko:

Peruki Rokoko - zalety

 • Dowolna ilość przymiarek
 • Bogata paleta kolorów i wzorów produktów
 • Bazy wykonywane z najwyższej jakości materiałów
 • Duże możliwości stylizacji i modelowania
 • Możliwość sprawdzenia peruki przed jej nabyciem
 • Włosy najlepszych odmian pozyskiwane ze sprawdzonych etycznych źródeł
 • Możliwość zmiany odcienia włosa, w niektórych przypadkach nawet rozjaśnienia
 • Dobra wentylacja w okresie letnim, komfortowe czepki peruk

Minusy peruk z prawdziwego włosa:

 • Cena wyższa niż w przypadku zwykłych modeli syntetycznych
 • Mniejsza ogólna dostępność
 • Konieczność nabywania produktów w autoryzowanych salonach perukarskich dla gwarancji autentyczności włosów

Właściwa pielęgnacja peruk i systemów z ludzkich włosów

Pielęgnacja oraz stylizacja takich zastępczych fryzur nie stanowi jakiegokolwiek problemu głównie z uwagi, że włos, z którego są one wykonane, może zostać wystawiony na działanie wyższych temperatur, a więc możliwe jest przeprowadzenie wszelkiej maści zabiegów polegających na wykorzystaniu lokówki, suszarki, prostownicy (choć oczywiście najlepiej robić to jak najrzadziej). Nie należy jednakże zapominać, że każdorazowo po wykonaniu rzeczonych procedur konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie kosmyków przed uszkodzeniem czy utratą blasku poprzez aplikację dedykowanych preparatów kosmetycznych i konserwacyjnych. Pozwoli to przez długi czas cieszyć się nienagannym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością nabytego produktu.

Czy perukę stylizować można u fryzjera tradycyjnego?

Osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z perukami niejednokrotnie wyrażają obawę, że zakup tego typu produktu oznaczać będzie dla nich konieczność zrezygnowania z usług fryzjera, bowiem są oni przekonani, że systemy uzupełnień włosów wymagają specjalistycznej pielęgnacji, natomiast ich konserwację oraz stylizację powierzyć można wyłącznie przedstawicielom salonów perukarskich. Nie jest to w żadnym przypadku obawa uzasadniona, jeżeli tylko skorzysta się z usług tradycyjnego fryzjera, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie w pracy z perukami. Ryzyko uszkodzenia czy też całkowitego zniszczenia produktu spada wtedy niemalże do zera. Odradzić musimy natomiast przekazanie peruki do "zwykłego" fryzjera czy fryzjerki, nawet jeśli jest to osoba sprawdzona przez wielokrotne zajmowanie się Państwa rosnącymi włosami. Tutaj niestety brak ekspertyzy w temacie wyjdzie na jaw bardzo szybko, a efektem będzie źle wykonana procedura i sprawienie, że peruka nie będzie się już nadawała do użytku.
Podobnie do włosów wyhodowanych w standardowy sposób, peruka bazuje na naturalnych pasmach, a więc jej modelowanie przebiega w sposób niemalże identyczny, jak miałoby to miejsce w przypadku Państwa własnego uczesania. Jeżeli jednak nie chcą Państwo ryzykować, zawsze polecamy odwiedzenie naszego salonu SecondHair w Warszawie, w którym doskonale wyszkoleni eksperci z wieloletnim stażem zaopiekują się przekazaną peruką w sposób profesjonalny, uzyskując fryzurę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy, że zaprezentowany efekt po zakończeniu stylizacji przejdzie Państwa najśmielsze oczekiwania i pozwoli pojawić się szerokiemu uśmiechowi prawdziwego zadowolenia. Dodatkowo nasi pracownicy mogą także zaoferować wysokiej jakości kosmetyki oraz preparaty do pielęgnacji, dzięki którym możliwe jest utrzymanie kondycji systemu na zadowalającym poziomie przez długi czas. Ponadto w naszym katalogu znajdą Państwo także bogaty asortyment wszelkiego rodzaju akcesoriów, począwszy od stojaków, siateczek, szczotek i klipsów, aż po modne w tym sezonie turbany, które ochronią Państwa produkt przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, jednocześnie zapewniając doskonały i modny wygląd. Wspomniana wyżej bliska i owocna współpraca ze stylistami SecondHairClinic sprawia też, że możemy dla Państwa przygotować systemy włosów w pełni spersonalizowane i wykonane od podstaw wedle projektu. Korzystając z naszych usług będą Państwo mogli zamówić perukę, której styl upięcia, kolor, grubość oraz gęstość w stu procentach odpowiada Państwa oczekiwaniom. W razie konieczności naniesiemy także wszelkie niezbędne poprawki i modyfikacje, tak aby noszenie zastępczej fryzury było dla Państwa nie przykrym obowiązkiem, a prawdziwą przyjemnością.

Peruki naturalne – w jaki sposób należy je pielęgnować?

PRZYGOTOWANIE: W przypadku, gdy zamierzamy przeprowadzić pielęgnację posiadanej peruki samodzielnie, musimy się do tego procesu odpowiednio przygotować. Przede wszystkim zalecane jest umieszczenie jej na specjalnym stojaku lub wieszaku. Zapewni to komfort na czas pielęgnacji oraz pewność, że nawet przy wykonywaniu bardziej dynamicznych ruchów produkt nie spadnie na ziemię (tym samym wymuszając powtórzenie procesu czyszczenia). Kiedy już umieścimy perukę na stojaku, zaleca się jej wstępne rozczesanie przy wykorzystaniu grzebienia lub szczotki legitymującej się miękkimi, szeroko rozstawionymi ząbkami.

MOCZENIE: Po zabezpieczeniu peruki przed niepożądanym przesunięciem, przystąpić należy do jej zwilżania: polewając ją od góry lekkim strumieniem letniej wody, a następnie powoli kierując się ku dołowi produktu.

MYCIE: Kiedy peruka jest już wilgotna, można przejść do usuwania z jej powierzchni zanieczyszczeń oraz nadmiaru łoju i potu. W tym celu zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną część systemu pokryć trzeba niewielką ilością szamponu, który następnie delikatnie wmasowujemy palcami lub wczesujemy grzebieniem. Po uzyskaniu piany odczekujemy kilka minut, a następnie spłukujemy kosmetyk. Jeżeli w dalszym ciągu obserwujemy nieczystości na powierzchni wyrobu, powtórzmy ten krok raz jeszcze.

SPŁUKIWANIE: Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku moczenia, spłukiwanie szamponu z peruki rozpocząć należy od polewania jej czubka strumieniem letniej wody, a następnie stopniowo kierując się ku dołowi. System płukać należy do momentu, aż piana i pozostałości szamponu zostaną całkowicie usunięte.

APLIKACJA ODŻYWKI: Kolejnym krokiem procesu pielęgnacyjnego jest nałożenie na poszczególne pasma odżywki lub maski, która zapewni im odpowiednie mocne nawilżenie, a w konsekwencji doskonały wygląd, olśniewający blask oraz zadowalającą trwałość. Aby jednak zabieg ten przeprowadzić prawidłowo, najpierw trzeba kosmetyk nałożyć na dłonie, a dopiero później powoli i równomiernie aplikować go na włosy z pominięciem samej nasady przy bazie (aby nie poluzować lub nie rozwiązać całkowicie węzełków). Zdecydowanie nie wykonujemy przy tym zbyt szybkich i gwałtownych ruchów - może to spowodować splątanie się poszczególnych kosmyków włosów.

SUSZENIE: Po przejściu wszystkich opisanych powyżej etapów pozostaje nam wyłącznie wysuszenie systemu. Aby tego dokonać, należy owinąć całość ręcznikiem, a następnie usunąć nadmiar wody poprzez delikatnie dociskanie materiału do powierzchni włosów. Po kilku minutach odsączania zawieśmy wyrób ponownie na wieszaku lub stojaku i pozostawmy na kilka godzin do wyschnięcia. Kiedy uznamy, że peruka nadaje się już do noszenia i nie jest wilgotna, przeczeszmy ją grzebieniem lub szczotką celem uzyskania zadowalającego efektu wizualnego.

Peruki z ludzkich włosów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą peruk, środków kosmetycznych oraz akcesoriów perukarskich w korzystnych cenach. W chwili obecnej nasz katalog obejmuje kilka tysięcy pozycji: wariacji fryzur, odcieni i baz dedykowanych zarówno przedstawicielkom płci pięknej, jak i panom w każdym wieku. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, uczestniczymy w rozlicznych szkoleniach oraz nieprzerwanie poszerzamy naszą wiedzę i dlatego jesteśmy pewni, że będziemy w stanie zaoferować Państwu usługę na najwyższym światowym poziomie, z której rezultatów będą Państwo w pełni zadowoleni.

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger