Poznań

Peruki naturalne Poznań

Sklep z perukami w Poznaniu

Obecnie technologia pozwoliła na tworzenie tak dobrych peruk, że nawet te syntetyczne wyglądają na tyle realistycznie, że trudno byłoby stwierdzić, czy jest to peruka, czy prawdziwe włosy, z którymi się urodziliśmy. Dzięki temu zastępcze fryzury wracają do mody – nie tylko z powodu coraz bardziej popularnych cosplayów. Obecnie moda stawia na szybkie zmiany wizerunku i przede wszystkim oryginalność stylu. Jest to możliwe właśnie m.in. dzięki perukom, które zakłada się bardzo szybko, a mogą diametralnie zmienić naszą prezencję. To właśnie dzięki nim możemy pozwolić sobie na to, by raz wyglądać jak dziecko lat 90.: w rozprutych spodniach, flanelowej koszuli i czerwonych włosach, a raz mieć piękną fryzurę z czarnych włosów, długich na kilkadziesiąt centymetrów. Wszystko to możliwe dzięki perukom, które znalazły swoje zastosowanie jako element stylu, tak jak miało to miejsce w starożytnych cywilizacjach, gdzie specjalnie golono sobie głowy, by wygodniej nosiło się nakładane włosy. Nie można jednak zapominać też o tym, że peruki są bardzo często używane w medycynie, gdyż rak lub problemy trychologiczne potrafią bardzo źle wpłynąć na nastrój i poczucie własnej wartości. Wówczas najlepiej będzie zaopatrzyć się w gotową fryzurę, dzięki której nieco podbuduje się własną psychikę i to, jak wyglądamy w lustrze oraz jak widzą nas inni. Peruki są więc uniwersalne i mogą być noszone zarówno po to, by po prostu dobrze wyglądać, jak i po to, by radzić sobie z problemem łysienia.

Peruki w Poznaniu – gdzie kupić pierwszą perukę?

Pierwsze zakupy jakiegokolwiek niszowego produktu zawsze są stresogenne i potrafią nas naprawdę wiele kosztować - i nie chodzi tutaj o pieniądze, a trud, który trzeba włożyć, aby wybrać najbardziej odpowiedni produkt. Nie inaczej jest przy zakupie pierwszej peruki. Ogrom asortymentu salonu Rokoko w Poznaniu może naprawdę przyćmić na pierwszy rzut oka, jednak spokojnie. Personel jest przeszkolony i dobrze zna się zarówno na dobieraniu peruk, jak i na tym, co znajduje się w ofercie. Znajomość asortymentu jest niezbędna do tego, by móc dobrze dobierać peruki , jednak jeszcze ważniejsze jest to, czego Klient sobie życzy. Jeśli chcemy by obsługa sklepu pomogła w wybraniu produktu, warto jest odpowiedzieć na pytania, które pracownik lub pracownica będą zadawać. Są to bowiem pytania, które pomogą nakierować personel na to, jakiego produktu w istocie Klient potrzebuje. Dlatego też po dłuższej rozmowie pracownik będzie dokładnie wiedzieć jaki rodzaj peruki dobrać (każdy cechuje się innymi atutami i nie zawsze potrzebne będą te najdroższe peruki z górnej półki). W salonach Rokoko w Poznaniu można znaleźć m.in. takie rodzaje peruk:

 • Peruki z włosów prawdziwych i syntetycznych
 • Peruki systemowe
 • Peruki męskie, damskie
 • Akcesoria i kosmetyki

Po wyborze rodzaju peruki będzie wówczas trzeba sprawdzić wiele firm. Oczywiście ceny tychże peruk będą się różnić, dlatego warto jest nakierować pracownika na to, jaki mamy budżet na nowe włosy. Wówczas będzie można wybrać perukę z wielu topowych i przede wszystkim międzynarodowych marek, których peruki posiadamy w naszym asortymencie. Są to marki takie jak:

 • Ellen Wille
 • Pure Power
 • Queen of Nature
 • Hair Society
 • Hair Hero
 • PurEurope
 • i wiele innych

Oczywiście firma nie jest już tak ważnym elementem, gdyż najważniejsze będzie to, czy dana peruka podoba się Klientowi. Będzie ona ważna tylko wówczas, kiedy poszukuje się peruki właśnie jakiejś konkretnej marki.

Salon peruk w Poznaniu - nowa jakość

Po zakupie peruki trzeba pamiętać, że jej codzienne użytkowanie nieco ją eksploatuje. Dlatego bardzo ważne jest, by odpowiednio o nią dbać. Jedynie najlepsze profesjonalne salony perukarskie dzielą się wiedzą o pielęgnacji zastępczych fryzur. Na szczęście w sklepie Rokoko peruki Poznań wszystkiego można się dowiedzieć - tam wykwalifikowany personel udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania odnośnie pielęgnacji peruk i wskaże drogę postępowania, aby zakupiony model zachował świetny wygląd jak najdłużej.

 

Peruki sklep Poznań
Sklep z perukami Poznań
Perukarnia Poznań

 

Peruki naturalne sklep Poznań

ul. Garbary 6
61-867 Poznań

61 649 44 27

poznan@rokoko.com.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 14:00
Niedziela
Nieczynne

 

Chat on WhatsApp
Chat on Messenger