Peruki Katowice

Peruki naturalne Katowice

Sklep Rokoko w Katowicach

Współczesny szybki i intensywny styl życia to znaki czasów, które niestety nie pozostają bez wpływu na nasze organizmy. Ciągły pośpiech, niedostateczna ilość snu i dodatkowo zła dieta pełna przetworzonej żywności to czynniki odpowiadające za przewlekłe osłabienie lub powstawanie różnorodnych schorzeń. W tej puli problemów zdrowotnych są także dolegliwości trychologiczne, które skutkują nadmiernym wypadaniem włosów. Bywa również tak, że przyczyna pojawienia się problemów jest bardziej złożona i trudna do ustalenia. Zajmuje to nieraz wiele tygodni, zanim pacjent usłyszy diagnozę i rozpocznie odpowiednie leczenie. To zła wiadomość, bo w tym czasie objawy nie zwalniają i kolejne pasma włosów wypadają. Odbija się to na psychice pacjenta, obniża jego samopoczucie, pewność siebie i poczucie wartości. Jeśli problemy dotkną sfery psychicznej, to sytuacja może się pogarszać i prowadzić do przewlekłego stresu. Powstaje błędne koło, które nieustannie napędza opisywane problemy. Bardzo dobrą metoda walki z chorobą jest ukrycie objawów i inwestycja w nowe włosy. Odpowiednio dobrana fryzura w naszym salonie w Katowicach niemalże niczym nie różni się od prawdziwych pasm. Pomaga oswajać się z własnym wyglądem i daje nadzieję na poprawę w trakcie leczenia.

 

Perukarnia Katowice – szeroki asortyment różnych modeli

Wybór nowej fryzury, która ma zasłonić problemy trychologiczne, może na pierwszy rzut oka stanowić nie lada wyzwanie. Ilość rodzajów produktów, wzorów i odcieni jest tak duża, że z pewnością bardzo trudno dokonać właściwego wyboru bez jakiejkolwiek znajomości tematu. Logiczne jest, że nowy klient bez jakiejkolwiek wiedzy na temat włosów nie będzie wiedział, co będzie dla niego odpowiednie. Fryzury wykonane z pasm pozyskanych po strzyżeniu to najlepszy możliwy rodzaj produktów w tej branży. Wykorzystane materiały oraz sposób wykonania są najwyższej możliwej jakości. Można ich używać bez jakichkolwiek przeszkód codziennie, przez wiele godzin z rzędu. Jednak trzeba mieć na uwadze, że perfekcyjna jakość ma wpływ na wysokie ceny. Dlatego nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na produkty tego rodzaju. Z kolei te wykonane z włókien sztucznych mają nieco inne właściwości. Bardzo dobrze imitują pasma rosnące na głowie. Jednak bezwzględnie należy unikać wysokich temperatur, żeby te włosy po prostu nie stopiły się podczas użytkowania. Wszystkie te informacje i wiele innych przydatnych wskazówek można uzyskać od personelu salonu Rokoko w Katowicach. Pracownicy pomogą też w dobraniu odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji wybranego rodzaju uzupełnienia.

Warto poznać także różnice pomiędzy poszczególnymi kolekcjami dostępnymi w naszym sklepie. Asortyment katowickiego salonu obejmuje propozycje z katalogów producentów i marek o międzynarodowej renomie. Wśród nich prym wiodą:

  • Ellen Wille
  • Queen of Nature
  • Hair Hero
  • PurEurope
  • Pure Power
  • Prime Power

Jak zostało to wspomniane nieco wcześniej, w asortymencie sklepu Rokoko w Katowicach jest dostępnych kilka różnorodnych rodzajów produktów. Każdy z nich odznacza się innymi cechami, sposobem użytkowania i pielęgnacji. Różnice wynikają z wykorzystanych materiałów. Wśród nich można wspomnieć m.in. fryzury dla kobiet i dla mężczyzn, wykonane z włókien syntetycznych lub uzupełnienia systemowe. Taki asortyment jest jak najbardziej wystarczający do tego, by dobrać fryzurę spełniającą wszystkie oczekiwania klientów. Można mieć pewność, że personel zajmie się nami najlepiej jak potrafi, gdyż salon Rokoko w Katowicach to miejsce, w którym stawiamy na zadowolenie klienta i najlepszej jakości produkty. Nie ma co zwlekać. Przyjdź i przekonaj się sam, a my gwarantujemy zadowolenie z pobytu w salonie.

 

Peruki sklep Katowice
Peruki naturalne sklep Katowice
Perukarnia Katowice

 

 

Peruki naturalne sklep Katowice

ul. plac Rostka 3
40-074 Katowice

32 708 70 33

katowice@rokoko.com.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek
9:00 - 17:00
Wtorek
9:00 - 17:00
Środa
9:00 - 17:00
Czwartek
9:00 - 17:00
Piątek
9:00 - 17:00
Sobota
9:00 - 13:00
Niedziela
Nieczynne
Chat on WhatsApp
Chat on Messenger