Czepek bambusowy pod perukę BM138

Czepek przeznaczony do zakładania pod perukę. Produkt jest wykonany z włókien bambusowych z domieszką elastanu. Takie połączenie materiałów sprawia, że czepek jest elastyczny, co pomaga dopasować go do wielu rozmiarów i kształtów głowy. Dodatkowo produkt nie uciska w trakcie noszenia, co szczególnie docenią osoby ze skłonnościami do powstawania podrażnień skóry.

Włókna bambusowe mają specyficzne właściwości. Wysoka chłonność tego materiału sprawia, że pot nie zalega na głowie. Dobre odprowadzanie wilgoci pozwala ograniczać ewentualne problemy z odparzeniami i ułatwia schładzanie głowy przy wyższych temperaturach. Z kolei właściwości bakteriobójcze zapobiegają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów i poprawia codzienny komfort użytkowania.

Czepek może pełnić konkretną rolę w zależności od sytuacji.

  • Jeśli użytkownik peruki nie posiada włosów lub fryzura jest bardzo mocno przerzedzona, czepek pełni rolę ocieplacza skóry głowy, zwłaszcza przy niższych temperaturach.
  • Przy zakładaniu peruki na głowę z zachowaną fryzurą, czepek pomaga odpowiednio ułożyć włosy, aby peruka wyglądała na głowie perfekcyjnie.

Skład czepka: 95% bambus, 5% elastan

Dostępne inne kolory:
Inni klienci wybrali również
Chat on WhatsApp
Chat on Messenger